VIP Gelin Arabası

VIP Gelin Arabası, size ve sevdiklerinize unutamayacakları bir deneyim sunuyor.
En özel gününüzü eşsiz kılmak için otel odası konforunda ulaşımın rahatlığını yaşamak istiyorsanız size her biri bir diğerinden farklı özel tasarım araçlar ile çözümler üretmektedir.
Düğün, nişan, düğün alışverişi, gelin getirme, kına gecesi, sünnet düğünü gibi özel günlerinizde stresinizi azaltacak, özel şoförlü, konforlu ve güvenli bir gelin arabasına kim hayır diyebilir?
Gelin ve damat dışında diğer kişilerin de rahatlıkla konforlu seyahat edebileceği Platinum VIP Gelin arabalarımızda  ve  ihtiyaçlarınız için başka çözümler aramanıza gerek kalmaz.

Özellikle gelinlik, nişan kıyafeti ve abiye elbise ile otomobillere binmek, inmek seyahat etmek zor bir iştir. Ayakta durmaya müsait yüksek tavan ve geniş iç hacim içerisinde yer alan rahat ve aralıklı koltuklar gelinlik ile seyahati kolaylaştırır.

Böyle özel bir günde tüm dış etkenlerden uzak lüks bir oda konforu ile donattığımız araçlarımızdan biri ile eşsiz bir gün yaşayın.

Rüya gibi bir düğün için rüya gibi bir düğün arabası. Kiralık düğün arabası taleplerinizi, deneyimli ve eğitimli şoförlerimizle ve firmamıza ait kiralık Mercedes araçlarımızla hizmet veriyoruz. Nişan götürme, gelin alma, sünnet gezisi gibi günleriniz de unutulmaz olmalı. İstenilen sayıda yolcu kapasitesine sahip kiralık araçlarımız, size ve sevdiklerinize keyifli ve güvenli yolculuk imkanı sunuyor.

İnsan hayatının şüphesiz en özel anlarından olan ve yıllar boyunca hayalleri süsleyen düğün merasimleri, beli bir kabuğa koyulamayan, insanın hayal gücü ile sınırlı olan bir organizasyondur ve çok değişik tasarım ve konseptlerde hazırlanabilir. Düğün deyince akla gelen birkaç unsur arasında yer alan ve büyük bir titizlik ve itina ile seçilen gelin arabaları da, hazırlanan merasimin temasına, evlenecek çiftlerin öncelik ve tercihlerine göre belirlenen, kimi zaman büyük sürprizler yaratan araçlardır.

VIP düğün organizasyonu ve VIP nişan için lütfen bizimle irtibata geçiniz.